Фактчек

Олег Ляшко збрехав про суму прямих інвестицій в Україну, записавши на рахунок США зайві вклади на 160 млн доларів

 

Народний депутат України та лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко виступив із заявою на пленарному засіданні Верховної Ради від 21 червня 2017 .

Парламентарій повідомив що на сьогоднішній момент США вклали в Україну прямих інвестицій на суму в 700 млн доларів та займають 13 місце серед загальної кількості країні-інвесторів. У зв’язку із цим Ляшко закликав розглянути питання щодо укладення угоди про зону вільної торгівлі зі Сполученими Штатами Америки.

ВЕРДИКТ: НЕПРАВДА

ДОКАЗИ І АРГУМЕНТИ:

Відповідно до даних Державної служби статистики України щодо прямих іноземних інвестицій із країн світу до економіки України, станом на 01.04.2017  Сполучені Штати вклали в Україну 540,3 млн доларів. Цей внесок сума становить 1,4% від загальної суми інвестицій всіх країн.

Крім того, з результатом у 540,3 млн доларів США займають 14-те, а не 13-те місце у рейтингу найбільших країн-інвесторів .

Скриншот 2017-07-03 12-08-25

 

Отже, нардеп озвучив хибні дані щодо суми американських інвестицій в економіку України та збрехав щодо місця, яке США посідають в загальному рейтингу.

а

Автор: Ірина Шишова

Редактор: Олександр Гороховський

а
ВАЖЛИВО: Якщо політик або читач не згоден з нашим вердиктом, після надання підтверджуючої інформації, редакційна колегія залишає за собою право змінити вердикт, обов’язково зазначивши дану зміну в статті!

а

 

Ще по темі:

Tags
Close