Фактчек

Нардеп від “Самопомочі” Тарас Пастух хибно звинуватив систему «Рада» в нелюбові до «Самопомочі»

 

В ефірі телеканалу «112 Україна» народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Пастух, говорячи про Годину запитань до Уряду заявив: «Практика показує, що скільки б “Самопоміч” не тисла на кнопки можливість задати питання в нас один раз на дві-три-чотири п’ятниці з’являється» (9.20).

 а

ВЕРДИКТ: НЕПРАВДА

Згідно з Протоколом проведення пленарних засідань Верховної Ради, з 54-х Годин запитань до Уряду депутати від «Об’єднання «Самопоміч» не мала слова тільки у восьми випадках.

а

ДОКАЗИ І АРГУМЕНТИ:

У Верховній Раді України чинного, восьмого, скликання практично кожного тижня проходить година запитань до Уряду. Вона відбувається щоп’ятниці. Туди приходять члени Кабміну і виступають, а потім депутати задають їм свої питання.

FactCheckUkraine, базуючись на даних Протоколу проведення пленарних засідань парламенту, «взяв і зробив» графік виступів на Годині запитань до Уряду народних депутатів від «Самопомочі». За цією інформацією виходить, що з 54-х Годин запитань до Уряду, депутати від Самопомочі не мали слова тільки на восьми (Графік 1).

 Графік 1. Кількість виступів депутатів від «Об’єднання «Самопоміч» під час Годин Запитань до Уряду [FactCheck за даними офіційного порталу ВРУ]

Скриншот 2017-09-20 10-48-42

Як свідчать дані, нардеп Пастух перебільшив «розмір негативу» до його колег по фракції.

а

Автор: Олексій Півторак

Редактор: Олександр Гороховський

а

Ще по темі:

Tags

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close