Фактчек

Нардеп Дерев’янко збрехав про співвідношення пенсіонерів і працюючих громадян

Народний депутат України Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу “112 Україна” 1 вересня заявив: “Ми сьогодні маємо на одного пенсіонера менше, як одного працюючого в Україні” (35.05).

а

ВЕРДИКТ: НЕПРАВДА

За даними офіційної статистики, в Україні на одного пенсіонера припадає 1,32 особи працездатного віку.

а

ДОКАЗИ І АРГУМЕНТИ:

Фактами про пенсійну систему України люблять маніпулювати політики різних рівнів і лояльності до чинної влади, починаючи від прем’єрів, колишніх прем’єрів та інших “попередників”, до різного штибу новоявлених опозиціонерів, мажоритарників і експертів.

Але факти такі:

– за останніми статистичними даними, середня кількість зайнятого населення України працездатного віку в першому кварталі 2017 року становила майже 15,23 млн осіб;

– Пенсійний фонд України повідомляє, що на 1 квітня 2017 року, в Україні було майже 11,47 млн пенсіонерів.

Виходить, що в Україні на одного пенсіонера припадає 1,32 зайнятих осіб працездатного віку.

Кількість пенсіонерів в Україні постійно скорочується. За найсвіжішими даними Пенсійного фонду, на початку липня 2017 року в Україні було майже 11,40 млн пенсіонерів. Таким чином, за 3 місяці з 1 квітня до 1 липня не стало близько 70 тисяч пенсіонерів (Графік 1).

Скриншот 2017-10-15 18-43-37

Графік 1. Кількість пенсіонерів України [ПФУ]

На жаль, ні Держстат, ні Державна служба зайнятості ще не опублікували свіжу інформацію про кількість зайнятого населення за другий квартал, щоб можна було обчислити свіжіше співвідношення кількості пенсіонерів і працюючих. Однак, виходячи з останніх достовірних даних, можна встановити, що ще один народний обранець збрехав про пенсійну систему України.

а

Автор: Сергій Смілянський

Редактор: Олександр Гороховський

п 
а

Ще по темі:

Tags

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close