Фактчек

Міхеіл Саакашвілі збрехав, щодо освіти прем’єра України Володимира Гройсмана

Під час недавнього  інтерв’ю каналу Ньюз Ван Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, критикуючи діяльність влади, зробив декілька заяв щодо компетентності українського керівництва уряду.

 

Теза 1. «…Гройсман-человек без образования» (35.20)

ВЕРДИКТ: НЕПРАВДА

АРГУМЕНТИ І ДОКАЗИ:

Відповідно до біографії прем’єр-міністра, він здобував освіту у таких вищих навчальних закладах:

у 1995-1999 роках – Вінницькому інституті регіональної економіки та управління, здобув кваліфікацію юриста за спеціальністю «правознавство» (освітньо-кваліфікаційний рівень – молодший спеціаліст);

у 2000–2002 роках – Міжрегіональній академії управління персоналом, здобув кваліфікацію бакалавра права за напрямом підготовки «право»;

у 2002–2003 роках – Міжрегіональній академії управління персоналом, здобув кваліфікацію юриста за спеціальністю «правознавство» (освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст);

у 2007–2010 роках – Національній академії державного управління при Президентові України, здобув кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком за спеціальністю «управління суспільним розвитком».

d

Теза 2. «…При разгоне митингов в Грузии люди не получили серъезных повреждений»

ВЕРДИКТ: НЕПРАВДА

АРГУМЕНТИ І ДОКАЗИ:

Під час президентства Саакашвілі в Грузії проходили два масштабні мітинги, спрямовані проти нього-в 2007 та 2011 роках. Обидва рази проти протестувальників було застосовано сили грузинської поліції.

Першого разу. В листопаді 2007 року, проти протестувальників поліцією було застосовано водомети та сльозогінний газ в результаті цього близько 600 осіб потрапило до лікарні з травмами та отруєннями різного ступеню тяжкості.

Другого разу. 26 травня 2011 року в переддень святкування Дня незалежності Грузії, проти мітингу опозиції було застосовано спецназ. Силовики використали проти мітингувальників водомети, сльозогінний газ, гумові кулі. В результаті зіткнень загинуло 3 особи, 37 опинились у лікарні.

 

Автор: Андрій Войтенко

Редактор: Олександр Гороховський

а 

Ще по темі:

Tags

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close