Фактчек

Голова політичної партії «Всеукраїнського об’єднання «Нова Україна» Валерій Коновалюк опублікував фейкове фото, яким обмовив Гройсмана і Яценюка

 

Голова політичної партії “Всеукраїнське об’єднання «Нова Україна», колишній депутат Верховної Ради України (3-е ,4-е ,6-е скликання)  Валерій Коновалюк на своїй сторінці у Facebook 18 серпня 2017 р. опублікував  фото  А. Яценюка и В. Гройсмана, які, начебто ложками їдять чорну ікру.  До фото докладається іроничний допис В. Коновалюка : «Едят без настроения…. Мысли о тяжелой жизни пенсионеров, бюджетников, мизерных доходах украинцев,- портят аппетит!!!»

 

ВЕРДИКТ: ФЕЙК

АРГУМЕНТИ І ДОКАЗИ:

Фото є фейковим – обробка фотошопом. За допомогою google search image, знайдено оригінальне фото. Оригінальне фото відноситься до чемпіонату з поїдання чорної ікри на швидкість, який пройшов в одному з ресторанів  Москві у квітні 2012 р.

а

СУТЬ ПРОБЛЕМИ:

В. Коновалюк досить часто публікує на своїй сторінці в ФБ демотиватори  та відфотошоплені фото, в яких в карикатурному вигляді постають представники діючої влади. Але на відміну від таких постів, дане фото не має ознак демотиватора і створює враження справжнього. Як справжнє його сприйняли і дописувачі, які залишили цілком серйозні гнівні коментарі.

Фейк:

Скриншот 2017-08-28 14-26-33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

а

Справжнє фото:

Скриншот 2017-08-28 14-27-01

а

Автор: Андрій Войтенко

Редактор: Олександр Гороховський

а
ВАЖЛИВО: Якщо політик або читач не згоден з нашим вердиктом, після надання підтверджуючої інформації, редакційна колегія залишає за собою право змінити вердикт, обов’язково зазначивши дану зміну в статті!

а

 

Ще по темі:

Tags

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close